Jesienna słota

0 x-news  |   Meteo  |   9 listopada 2017

Do piątkowej pogody idealnie pasować będzie określenie “jesienna słota”. Przygotujmy parasole. Deszcz może padać w całej Polsce.

Wilgotność powietrza w ciągu dnia okaże się wysoka. W północno-zachodniej połowie kraju ukształtuje się na poziomie 80 procent. Im dalej na południowy wschód, tym stanie się niższa. W całej Polsce będzie chłodno, wilgotno i wietrznie. Pogoda wpłynie na nasze samopoczucie niekorzystnie.

Noc w powiecie oświęcimskim

Będzie pochmurno. Temperatura spadnie do 4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, o północy na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Dzień w powiecie oświęcimskim

Okresami popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 45 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe barometry odnotują 990 hPa.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa