GDDKiA: w sobotę mżawka i mgła utrudniają jazdę kierowcom

PAP  |   Meteo  |   20 lutego 2021 02:04

W sobotę rano kierowcom jazdę utrudniają śnieg i błoto pośniegowe, a przede wszystkim mżawka i mgła, która występuje w większości kraju, również w Małopolsce.

Poinformowała o tym Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.

Jak podała w sobotnim komunikacie GDDKiA, błoto pośniegowe występuje na pojedynczych drogach krajowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz małopolskiego. W tym ostatnim należy również spodziewać się śniegu.

Mżawka lub przelotny deszcze prognozowane są z kolei w województwach: małopolskim, świętokrzyskim, łódzkim, dolnośląskim oraz warmińsko-mazurskim. W 13 województwach spodziewana jest także mgła. Chodzi o Dolny Śląsk, Podlasie, woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, Lubelszczyznę, woj. łódzkie, woj. warmińsko-mazurskie, Wielkopolskę, Podkarpacie, Mazowsze oraz woj. lubuskie.

GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.

 

 

 

 

§

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu FaktyOswiecim.pl materiały sygnowane skrótem ,,PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1991 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyzsze materiały wykorzystywane są przez Agencję Medialną Fakty na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym jest zabronione. PAP S.A, zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PAP

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .