Deszczowe dni, od środy słonecznie

0 Marcin Cichowski  |   Meteo  |   2 czerwca 2018

Najbliższe trzy dni będą deszczowe. Pojawią się burze, porywisty wiatr, a także grad. Od środy pogoda zmieni się jednak całkowicie.

W niedzielę prognozowane są przelotne opady deszczu i burze. Miejscami mogą być bardzo intensywne z deszczem do 30 litrów na metr kwadratowy i porywami wiatru osiągającymi prędkość nawet 90 kilometrów na godzinę. Możliwy jest grad. Ciśnienie będzie się wahać, w południe odnotujemy 1000 hPa.

Nowy tydzień zacznie się słonecznie. Wraz z nimi spadnie do 20 litrów na metr kwadratowy deszczu, a wiatr w porywach rozpędzi się do 80 kilometrów na godzinę. Temperatura osiągnie wartości do 26 stopni Celsjusza. Będzie wiało słabo i umiarkowanie, z północnego zachodu.

We wtorek pogoda zepsuje, prognozowane są burze z opadami do 20 litrów na metr kwadratowy i porywami wiatru do 80 kilometrów na godzinę.

Aura uspokoi się w środę. Tego dnia będzie słonecznie, jednak na termometrach zobaczymy znacznie niższe wartości – od 19 stopni Celsjusza do 23 stopni. Będzie wiało słabo i umiarkowanie, z północy i zachodu.

Czwartek także będzie piękny. Synoptycy prognozują słoneczną aurę. Temperatura maksymalna będzie się wahać od 25 do 28 stopni Celsjusza. Wiatr powieje słaby i umiarkowany, ze zmieniających się kierunków.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa