Danuta Stenka: Cieszę się, że nie szkodzę środowisku – FILM

x-news / Agencja TVN  |   Meteo  |   15 lutego 2020 05:32

Połączenie osiągów z ekologią i… ekonomią. Już co dziesiąty sprzedawany w Polsce samochód to auto hybrydowe. Takie pojazdy cenią nie tylko firmy, ale i prywatni kierowcy.

Hybrydą Lexusa jeździ chociażby znana i lubiana aktorka Danuta Stenka. – To pierwszy samochód, w którym rzeczywiście obserwuję to, co się dzieje na ekranach.

„Uwielbiam powroty do domu. Świadomość, że nie szkodzę środowisku podczas stania w korku, jest dla mnie nieoceniona” – powiedziała Stenka.

 

Materiał płatny

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa