Czasem słońce, czasem deszcz – tak do soboty

0 Jola Wodniak  |   Meteo  |   15 maja 2018

W środę będą nam towarzyszyć intensywne opady deszczu, silny wiatr, a nawet burze z gradem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 stopnie Celsjusza.

Prognozowane jest umiarkowane i duże zachmurzenie, okresami opady deszczu i burze z gradem. Do soboty spodziewajmy się pogody w kratkę.

Warunki biometeorologiczne

Chłód odczujemy w Polsce południowo-wschodniej, a w pozostałych regionach komfort termiczny. Aura wpłynie na nasze samopoczucie niekorzystnie. Jedynym wyjątkiem okaże się rejon wybrzeża, gdzie biomet będzie neutralny.

Okresami prognozowane są opady deszczu do 20-40 l/mkw. Na termometrach maksymalnie odnotujemy 17 stopni Celsjusza. Wiatr północno-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa 980 hPa, spada.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa