Zgarnij zaproszenie do Rabkolandu

0 Redakcja FO  |   Konkursy  |   20 sierpnia 2018 14:15

Zapraszamy naszych czytelników do zabawy, w której jesteśmy ciekawi Waszej opinii na temat naszego profilu na Facebooku.

Wśród osób, które ocenią nasze konto na FB rozlosujemy podwójne zaproszenie do Rodzinnego Parku Rozrywki Rabkoland.

By wziąć udział w losowaniu podwójnego zaproszenia do Rabkolandu należy napisać recenzję na temat naszego głównego profilu na Facebooku (gwiazdki) oraz na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu do naszego serwisu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick, bez imienia i nazwiska),
– sformułowanie w temacie wiadomości Rabkoland,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Na zgłoszenia czekamy do środy 15 sierpnia.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

______________

Zwycięzcą w konkursie jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem “Magda88”, prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

Więcej na temat parku:

Rabkoland tętni życiem – FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa