Zaproszenia na koncert w ODK Zasole rozlosowane

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   18 września 2019 11:00

Osiedlowy Dom Kultury Zasole zaprasza na koncert zespołu Phillip Bracken Band. Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Każdy, kto miał już okazję posłuchać Brackena wie, jak wyjątkowy to artysta. W swojej muzyce swobodnie łączy folk, blues a nawet soul z najlepszymi tradycjami songwritingu. Na żywo jego muzyka brzmi wyśmienicie a w towarzystwie zaproszonych muzyków, energiczne i melancholijne zarazem piosenki Phillipa nabierają jeszcze większego kolorytu – Wojciech Żurek.

 

Konkurs

______________

Zwycięzcami w konkursie są osoby, zarejestrowane w Faktach Oświęcim pod nickami „Danuta Bigaj”, „kaź”oraz „ishwaw”. Aby odebrać nagrodę należy w  Osiedlowym Domu Kultury Zasole okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl

Zobacz również:

Phillip Bracken Band na scenie ODK

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa