Zgarnij voucher do Kula Hula

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   9 grudnia 2018

Fakty Oświęcim co tydzień zapraszają do konkursu, w którym można wygrać bezpłatną grę w kręgle w Kula Hula. Wystarczy mieć trochę szczęścia.

Zwycięzcą w konkursie jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem “AnnaŁatek”. Aby odebrać nagrodę należy zgłosić się w kręgielni i okazać dowód osobisty. Rezerwacji toru można dokonać pod numerem telefonu 797 685 022.

Zagraj o grę w kręgle

By wziąć udział w konkursie i losowaniu vouchera na grę w kręgle od poniedziałku do czwartku należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Kula Hula,
– imię i nazwisko wraz z numerem telefonu (tylko do informacji AM Fakty),
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty. Dzień później podamy wyniki i zaprosimy do kolejnego konkursu w naszym dziale KONKURSY.

Kręgielnia Kula Hula
Oświęcim, ul. Zaborska 74
Rezerwacja: 797 685 022
kulahula.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa