Zgarnij voucher do Kula Hula

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   12 sierpnia 2018

Fakty Oświęcim co tydzień zapraszają do konkursu, w którym można wygrać bezpłatną grę w kręgle w Kula Hula. Wystarczy mieć trochę szczęścia.

Konkurs ogłoszony tydzień temu wygrała Katrin88. Aby odebrać nagrodę należy zgłosić się w kręgielni i okazać dowód osobisty. Rezerwacji toru można dokonać pod numerem telefonu 797 685 022.

Wakacyjne promocje w Kula Hula

– W poniedziałki, środy i czwartki przy rezerwacji na dwie godziny (lub dłużej) za godzinę płaci się tylko 30 złotych
– We wtorki natomiast każda godzina to zaledwie 25zł
– Niedziela to istna gratka dla rodzin, przez cały dzień godzina kręgli to 40 zł

“Nie zapomnijcie również o studenckich czwartkach, w wakacje odpoczywacie od zajęć, ale nie od Waszych ulubionych promocji
Z takimi okazjami lato zapowiada się bosko” – zapraszają organizatorzy.

 

Zagraj o grę w kręgle
Oceń nas – wygraj nagrodę

By wziąć udział w konkursie i losowaniu vouchera na grę w kręgle od poniedziałku do czwartku należy być fanem naszego konkursowego profilu na Faceooku oraz zalogowanym użytkownikiem serwisu eFO na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Kula Hula,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty. Dzień później podamy wyniki i zaprosimy do kolejnego konkursu w naszym dziale KONKURSY.

Kręgielnia Kula Hula
Oświęcim, ul. Zaborska 74
Rezerwacja: 797 685 022
kulahula.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa