Zgarnij bilety na spotkanie z Cejrowskim

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   24 maja 2019 10:29

Z fantazją i doskonałym poczuciem humoru Wojciech Cejrowski zaprowadzi gości Oświęcimskiego Centrum Kultury do najbardziej egzotycznych miejsc świata.

Dla czytelników eFO mamy podwójne zaproszenie

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na występ należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Cejrowski,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

 

Zobacz również:

Prawo dżungli – Wojciech Cejrowski boso do…

__________

Zwycięzcą w konkursie jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem “Oleńka”. Aby odebrać nagrodę należy w informacji OCK okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa