Zgarnij bilet na mecz i kubek Unii – wyniki

0 Jola Wodniak  |   Konkursy  |   7 stycznia 2018

Dzisiaj o godzinie 17 w ramach derbów Małopolski naprzeciw siebie staną drużyny Unii Oświęcim i Comarch Cracovia. Dla naszych czytelników mieliśmy trzy bilety na to spotkanie.

W ostatnim grudniowym meczu uniści w pięknym stylu pokonali katowicką Gieksę 4:0. Na trybunach zasiadła wówczas rekordowa w tym sezonie liczba kibiców, którzy przez całe spotkanie głośno dopingowali swoich zawodników. Teraz gospodarze liczą na taką samą frekwencję. W eFO do zdobycia trzy bilety z kubkami Unii Oświęcim.

Wyniki konkurs

Dziękujemy naszym czytelnikom za udział w konkursie. Zgłoszeń mieliśmy mnóstwo, a to oznacza, że jesteście zainteresowani takimi nagrodami. Obiecujemy więcej takich akcji. Zwycięzcami w tej zabawie są Joanna Klimczyk, Alicja Białożyt i Jan Malinowski. Gratulujemy!

Bilety i kubki są do odbioru w kasie hali lodowej.

Przeczytaj o akcji, która odbędzie się podczas niedzielnego meczu:

Hokeiści i Tymek czekają na was dzisiaj

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa