Bilety na monodram Aldony Jankowskiej

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   24 maja 2019 12:25

Monodram w wykonaniu Aldony Jankowskiej “Lataj z Krystyną” to świetny pomysł na prezent na Dzień Matki. W eFO mamy podwójne zaproszenie na widowisko.

Monodram rozpocznie się w piątek 24 maja o godzinie 18 w Osiedlowym Domu Kultury Zasole. Więcej na ten temat można przeczytać w zapowiedzi „Lataj z Krystyną – monodram w wykonaniu Aldony Jankowskiej„.

Dla czytelników eFO mamy podwójne zaproszenie

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na występ należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Lataj z Krystyną,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

 

Na zgłoszenia czekamy do środy 22 maja do godz.15.

 

Zobacz również:

Lataj z Krystyną – monodram w wykonaniu Aldony Jankowskiej

 

—————

 

Zwyciężczynią w konkursie jest osoba, która w portalu zarejestrowała się pod nickiem „Ada”. Podwójne zaproszenie będzie do odbioru w Osiedlowym Domu Kultury Zasole godziny przed występem. W przypadku niejasności prosimy o kontakt pod nr tel. 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .