Zaproszenia na spektakl „Frida. Życie, sztuka, rewolucja” rozlosowane

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   12 stycznia 2022 07:17

Pięć podwójnych zaproszeń na spektakl w wykonaniu Martyny Kliszewskiej – „Frida. Życie, sztuka, rewolucja” rozlosowaliśmy w eFO.

Martyna Kliszewska

Aktorka i malarka, absolwentka wydziału aktorskiego PWST i wydziału malarstwa ASP w Łodzi, wcielając się w postać Fridy przenosi nas w świat nasyconej kolorem meksykańskiej kultury. Z wrodzonym wdziękiem i temperamentem opowiada o najważniejszych zdarzeniach z życia tej niezwykłej artystki.

Więcej o spektaklu można znaleźć w eFO w zapowiedzi „Frida. Życie, sztuka, rewolucja – spektakl w OCK”.

Spektakl zostanie poprzedzony będzie koncertem duetu Mariachi „Sombrero Negro”. Natomiast po spektaklu, dla jego widzów przewidziana jest, przy muzyce meksykańskiej – kulinarna niespodzianka.

Frida. Życie, sztuka, rewolucja

To pierwszy polski spektakl teatralny inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej malarki Fridy Kahlo, której 110. rocznicę urodzin obchodzono na całym świecie w 2017 roku to wzruszająca opowieść o życiu i miłości, a także walce o artystyczną niezależność – wielkie emocje, namiętność, porywająca muzyka oraz wspaniałe obrazy inspirowane twórczością Fridy Kahlo w przejmującym monodramie Martyny Kliszewskiej.

Pełen zmysłowości spektakl to nie tylko spotkanie z Fridą Kahlo, ale również próba przyjrzenia się doświadczeniu malujących kobiet, ich szczególnego udziału w historii światowej sztuki.

Poetycki zapis dramaturgiczny pomaga zrozumieć malarski świat Fridy Kahlo, w którym radość i szczęście stało w cieniu cierpienia, dając jednak nadzieję i siłę do walki o własną twórczość i pełne pasji życie.

Zwycięzcami w konkursie są Lena Rzeszótko, Anna Krasny, Halina Bębenek, Joanna Niemiec oraz Adam Kuraś. By odebrać nagrodę prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703. Podamy adres odbioru zaproszeń.

#KonkursyFO

 

Zobacz również:

Frida. Życie, sztuka, rewolucja – spektakl w OCK

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .