Zakończyliśmy zabawę na niezwykłą kolację dla dwojga

Materiał sponsorowany  |   Konkursy  |   12 listopada 2021 09:00

Czytelników Faktów Oświęcim zaprasiliśmy do wzięcia udziału w zabawie, w której do wygrania była kolacja dla dwóch osób w restauracji La Rossa w Oświęcimiu.

Będzie to specjalna kolacja w ramach 5. edycji wydarzenia: 3 Chefs / 6 hands / for You, która odbędzie się w czwartek 18 listopada o godzinie 18 w restauracji La Rossa.

Tego dnia na gości oświęcimskiej restauracji będzie czekać kulinarna uczta od wspaniałych kucharzy. Menu kolacyjne to składa się aż z pięciu dań. Wartość nagrody to 170 złotych.

O oprawę muzyczną zadba skrzypaczka Joanna Haltman.

Konkurs

Zwycięzcą w konkursie jest Maciej Grabowski. Gratulujemy i życzymy smacznego wieczoru.

By odebrać nagrodę należy w restauracji okazać dowód tożsamości. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.

Więcej na temat wydarzenia na Facebooku restauracji, a także:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .