Wygraj zaproszenie na Stand Up

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   15 marca 2018

Ipkis, Cezary Ponttefski i Tomasz Kwiatkowski wystąpią podczas Stand Upa w Pubie Vinyl 17 marca. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

 

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na wydarzenie należy należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zawierający:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Stand Up,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Stand Upem mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty 10 marca.

Czytaj więcej:

Stand-up Oświęcim z eFO: Kwiatkowski, Ponttefski, Ipkis – FILM

__________________________

Wyniki

Zwyciężczynią konkursu jest Katarzyna Kuczyńska. Aby odebrać nagrodę należy przy wejściu na występ okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa