Rozdaliśmy bilety do parku Rabkoland

Materiał partnerski  |   Konkursy  |   11 października 2021 09:55

W eFO ostatni raz w tym roku rozdajemy Wam bilety do parku. Na kolejne rozdanie zapraszamy w przyszłym sezonie.

Ubiegły sezon był trudnym czasem dla całej branży parków rozrywki

Szczególnie w Małopolsce, która przez długie tygodnie wakacji 2020 objęta była licznymi “czerwonymi strefami”. Spadająca liczba zachorowań i poluzowanie obostrzeń dają nadzieję, że w sezonie 2021 będzie inaczej, a goście Rabkolandu będą cieszyć się zabawą w parku aż do końca września.

Co zmieniło się w Rabkolandzie przez ten czas? Całkiem sporo. Choć krótki sezon oznaczał brak funduszy na nowe, efektowne atrakcje, skupiono się na wdrażaniu nowych rozwiązań i rozwoju parku.

Pierwszą zmianą jest rewolucja w gastronomii

Choć wypad do parku rozrywki kojarzy się ze specjalną okazją, kiedy można skusić się na frytki i hotdoga popitego szejkiem, Rabkolandchce zerwać z takim stereotypem.

„Wiemy, że wizyta u nas to wyjątkowy dzień, kiedy rodzice pozwalają dzieciom i sobie na więce. Pozostawiając wybór rodzicom, chcemy zapewnić jak najwięcej zdrowych, a przy tym pysznych i kolorowych opcji posiłku. Wierzymy, że skojarzenie radosnego, pełnego atrakcji dnia ze zdrowym lub niezdrowym jedzeniem zostanie z dziećmi na całe życie, wpływając na ich dorosłe wybory. Choć prostsze jest zamówienie mrożonych półproduktów, stawiamy na domowe obiady, codziennie gotowane zupy czy desery ze świeżych owoców i warzyw” – mówi Piotr Wiecha, właściciel Rabkolandu.

Cały czas rozwija się także wystrój parku, sprzyjając relaksowi – nowy skalniak ze stawem, ciekawe ułożenie terenu w strefie Wikingów, piękna roślinność i drewniane dekoracje cieszą oczy gości.

Choć poluzowano obostrzenia, zabezpieczenie sanitarne Rabkolandu pozostaje na najwyższym poziomie. Powołany został zespół odpowiedzialny wyłącznie za bezpieczeństwo gości – m.in. dezynfekcję atrakcji i powierzchni czy uzupełnianie dostępnych dla gości środków dezynfekujących. Pracownicy będą nosić maseczki także na powietrzu (goście muszą je wkładać tylko wchodząc do pomieszczeń).

Od początku wakacji Rabkoland będzie czynny codziennie, siedem dni w tygodniu, w godzinach 10-18.

Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny

Uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki, nieco ponad godzinę drogi od Krakowa.

Wizyta w Rabkolandzie to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji w Małopolsce. Za cały dzień zabawy zapłacicie stałą cenę, niezależnie od ilości przejażdżek na karuzelach i godzin spędzonych w niezwykłych bawialniach.

 

W Rabkolandzie zrealizujesz Bon Turystyczny

W celu realizacji bonu turystycznego, zakup biletów wstępu związany jest z zawarciem „Umowy o udział w imprezie turystycznej”. Poniższy formularz należy wydrukować w dwóch egzemplarzach, wypełnić niebieskie pola, własnoręcznie podpisać oraz dostarczyć do BIURA OBSŁUGI znajdującego się przy wejściu głównym.

Umowa akceptowana jest wyłącznie w formie papierowej, w innym przypadku bon turystyczny niestety nie zostanie zrealizowany. Formularze są także dostępne w Parku Rozrywki Rabkoland – Bon Turystyczny – Umowa – udział w imprezie turystycznej

 

Latająca Chatka to jedna z ulubionych atrakcji w Rabkolandzie – dzieci (nawet maluszki już od 85 cm wzrostu!) mogą…

Posted by RABKOLAND on Wednesday, June 16, 2021

 

Wyniki

Zwyciężczynią w konkursie jest Katarzyna Luranc. Gratulujemy – zaproszenia wysłaliśmy e-mailem. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.

#KonkursyFO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .