Wygraj książkę z autografem Czesława Langa

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   6 sierpnia 2019 05:00

Czesław Lang, były świetny kolarz, dziś organizator Wyścigu Dookoła Polski napisał książkę. Dla naszych czytelników rozdamy egzemplarze z autografem autora.

W swojej autobiografii „Zawodowiec” ukazuje krok po kroku jak to się stało, że młody chłopak ze znajdującego się pod Bytowem PGR stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Autor prowadzi wiejskimi drogami, gdzie rozgrywał swoje pierwsze wyścigi na rodzinnym rowerze ukraina.

Pokazuje role rodziców, którzy nigdy nie bali się pracy i stanowili wzór dla późniejszych sukcesów mistrza. Lang z rozrzewnieniem wspomina swoich pierwszych trenerów, ludzi, którzy wskazali mu drogę i nauczyli radzić sobie nie tyle z rywalami, ale przede wszystkim z samym sobą.

Książka warta przeczytania nie tylko dla miłośników kolarstwa, ale także dla ludzi, którzy chcą na przekór wszystkiemu iść wyznaczoną sobie drogą. Autor pokazuje, że mimo przeciwności losu upór i wola zwycięstwa koniec końców zawsze przynoszą sukces. Z „Zawodowca” aż kipi duchowy optymizm zarówno samego autora, jak i od osób, które wypowiadają się w tej książce – rodzina Czesława, jego trenerzy, kolarska brać. Książka o tym jak przeżyć swoje życie, żeby w pewnym wieku móc kosztować jego najlepszych owoców.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę – kilka egzemplarzy książki wraz ze sportowym pozdrowieniem autora.

Co trzeba zrobić?

By wziąć udział w konkursie i losowaniu książki należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

– nick podany przy logowaniu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Czesław Lang,
– imię i nazwisko wraz z numerem telefonu (tylko do informacji AM Fakty),
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081. Wyrażam zgodę, by Administrator opublikował przesłane zdjęcie konkursowe i podał moje imię i nazwisko organizatorowi konkursu – w celu odbioru nagrody”.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 5 sierpnia.

 

Zobacz również:

Fakty Oświęcim partnerem 76. Tour de Pologne

__________

 

Wyniki

Książki wygrały osoby zarejestrowane pod nickami: “mama2006”, “gandzia” oraz “bruce”. Gratulujemy – prosimy o kontakt pod adres j.wodniak@faktyoswiecim.pl – w zwrotnym e-mailu podamy informację, jak odebrać nagrody.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa