Bilety na koncert Sławka Uniatowskiego rozdane

Materiał partnerski  |   Konkursy  |   19 listopada 2021 10:10

Sławek Uniatowski wystąpi w Oświęcimskim Centrum Kultury. W eFO są do zdobycia są cztery podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Klimatyczna muzyka, teksty z przesłaniem, bardzo dobry kontakt ze zgromadzoną publicznością i owacje na stojąco – tak w wielkim skrócie można podsumować koncerty Uniatowskiego.

Sławek Uniatowski

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.

Wokalista wystąpi w Oświęcimiu 16 stycznia  o godz. 19 w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Dla czytelników eFO  mamy cztery podwójne zaproszenia na ten koncert

Zaproszenia trafią do Joanny Kazi, Anny Matejko, Magdy Lach i Sylwestra Franczaka. Gratulujemy i prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl

Więcej o koncercie:

Sławek Uniatowski wystąpi w Oświęcimiu

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .