Bilety na Freestyle Heroes rozlosowane

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   22 marca 2019 16:39

Dla czytelników Faktów Oświęcim mamy dwa podwójne zaproszenie na Freestyle Heroes, czyli pierwsze polskie show sportów ekstremalnych.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 23 marca o godz. 17 w Arena Gliwice. Będzie to pierwsze polskie show sportów ekstremalnych. Wśród występujących zawodników nie zabraknie znanych nazwisk z całego świata.

Międzypokoleniowa rozgrywka to nie jedyne, co dla widzów przygotowali organizatorzy. Całe show okraszone będzie energetycznym pokazem Psycho Dolls. Dziewczyny nie dość, że same są gorące, to jeszcze w niesamowity sposób igrają z ogniem oraz grawitacją. Jesteśmy pewni, że ich występ oraz dodatkowo efekty sceniczno-pirotechniczne od Viva-System sprawią, że będzie to niezapomniany występ.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne bilety

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

– nick podany przy logowaniu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Freestyle Heroes,
– imię i nazwisko wraz z numerem telefonu (tylko do informacji AM Fakty),
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081. Wyrażam zgodę, by Administrator podał moje imię i nazwisko organizatorowi konkursu w celu odbioru nagrody″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do czwartku  20 marca. Konkurs tylko dla fanów profilu naszego partnera, który jest dystrybutorem produktów aloesowych – Agencja Forever.

Wszystkie konkursy FO w jednym miejscu – TUTAJ.

 

Zobacz rownież:

Freestyle Heroes, czyli pierwsze polskie show sportów ekstremalnych – FILM

 

Zobacz rownież:

Oczyść swój organizm i wygraj weekend w Szczyrku

 

___________________

Zwycięzcami w konkursie jest osoby, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickami “Kajtek” oraz “kolezka”. Podwójne zaproszenia będą na naszych czytelników czekały w kasie biletowej – godzinę przed koncertem. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa