Bilety na Extreme Cascaders Team rozlosowane

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   8 października 2019 19:54

Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia na pokaz Extreme Cascaders Team – najlepszych europejskich kaskaderów.

Będzie to niezwykłe widowisko dla młodszych i starszych. Start w środę 9 października o godz. 17.30. Więcej w zapowiedzi “Najlepsi kaskaderzy wystąpią w Kętach – FOTO“.

Konkurs

Zwycięzcami w konkursie są osoby, zarejestrowane w Faktach Oświęcim pod nickami “asiam”, “bozena2041”, “Flusia25” oraz “Nika Monika St”. Aby odebrać nagrodę – podwójne zaproszenie na pokaz należy w kasie przy wejściu okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Zobacz również:

Najlepsi kaskaderzy wystąpią w Kętach – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa