Wybierz się do… kina Helios

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   23 września 2015

W każdą środę rozdajemy zaproszenia do kina Helios w Bielsku Białej. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu Fakty Oświęcim, by wziąć udział w konkursie.

Zwycięzcą w konkursie jest Katarzyna Ciesielska. Aby odebrać nagrodę należy w kasie danego kina okazać dowód osobisty. Wygrana jest ważna dwa tygodnie i obowiązuje na filmy 2D od poniedziałku do piątku. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl.

REPERTUAR KINA HELIOS

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z dwóch zaproszeń należy mieć konto w naszym w portalu (rejestracji można dokonać TUTAJ) i na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– nazwę użytkownika podaną przy logowaniu,
– sformułowanie w temacie wiadomości Helios,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z kinem Helios mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do wtorku. W przyszłą środę podamy wyniki i ogłosimy kolejny konkurs.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa