Weź udział w konkursie „Z koroną na głowie”

Redakcja eFO  |   Fakty,Konkursy  |   23 maja 2020 08:59

Rodzinne sesje zdjęciowe, gry, książki, gadżety, vouchery to tylko niektóre z nagród, które czekają na uczestników konkursu „Z koroną na głowie”.

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich do 18. roku życia, którzy mieszkają lub uczęszczają do szkół na terenie powiatu oświęcimskiego.

„Czas pandemii, który spędzamy zamknięci w domu nie musi być nudny. A może czegoś się nauczyłeś, mając więcej czasu dla siebie? Czegoś się o sobie dowiedziałeś? Może uspokojenie życia wpłynęło na Twój rozwój i znalazłeś coś, czym możesz zainspirować innych?” – zachęca do uczestnictwa Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, organizator konkursu.

W konkursie można wziąć w dwóch kategoriach:
Plastycznej

W które uczestnik powinien zaprojektować okolicznościową kartkę i wpisać na niej życzenia. Kartka ma być podziękowaniem dla pracy lekarzy, pielęgniarek, służb mundurowych oraz innych osób, które pomagają ludziom w walce z koronawirusem.

Filmowej

Oceniany będzie krótki, maksymalnie dwuminutowy film, w którym ukazane będzie jak uczestnik konkursu radzi sobie z izolacją, jak twórczo spędza czas, np. uczy się, wypoczywa, bawi, pomaga, realizuje hobby, pasje i inne.

 

W konkursie liczą się walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość i pracochłonność. Te kryteria będzie oceniać komisja konkursowa. Swoją pracą można się pochwalić w mediach społecznościowych. Wówczas warto dodać hashtagi #zkoronanaglowie  #mowp #pomocmamoc.

Zgłoszenia

Swoje prace wraz ze skanem formularza zgłoszeniowego  należy przesłać na adres konkurs.mowp@gmail.com. Czas przesyłania zgłoszeń kończy się w poniedziałek 15 czerwca. Wyniki fundacja udostępni cztery dni później.

„Dodatkowo dla trzech placówek – szkół lub przedszkoli, które nadeślą najwięcej prac, przekażemy bony o wartości 300, 200 i 100 złotych do wykorzystania w hurtowni papierniczej czy księgarni” – dodaje MOWP.

Regulamin konkursu:

Regulamin Konkursu Z koroną na głowie-1

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .