Twórz i inspiruj: Rodzinne konkursy wielkanocne

Jola Wodniak  |   Fakty,Konkursy  |   6 marca 2024 08:32

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią nadchodzi czas pełen odrodzenia, radości i kreatywności.

Właśnie w tym duchu, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza wszystkich entuzjastów tradycji oraz miłośników rodzinnego tworzenia do udziału w tegorocznych konkursach wielkanocnych. 

To wyjątkowa okazja, aby święta wielkanocne stały się nie tylko czasem refleksji i spokoju, ale również wyrazem twórczego ducha i rodzinnej zabawy.

Wiosenne inspiracje i twórcza Wielkanoc

„Wiosenne inspiracje: Konkurs stroików wielkanocnych” oraz „Twórcza Wielkanoc: Rodzinny konkurs palm” to dwie kreatywne areny, na których każdy może pokazać swoje umiejętności. 

Czy to tworząc bujną palmę wielkanocną, która stanie się symbolem odrodzenia i nadziei, czy też komponując stroik, który ozdobi świąteczny stół, uczestnicy mają szansę na wykazanie się i zgarnięcie atrakcyjnych nagród.

Zasady są proste i klarowne

Twórcze dzieła, z duszą wplecioną w każdy detal, mają być wizytówką uczestników. Organizatorzy przypominają, że serce wkładane w pracę jest kluczem do sukcesu, a materiały naturalne – esencją prawdziwej wielkanocnej dekoracji. 

Nie zapomnijcie, by zgłosić swoje arcydzieła na czas. Stroiki należy przekazać do 20 marca, a palmy należy dostarczyć tuż przed „Spotkaniem z Tradycją Świąteczną – Wielkanoc 2024”.

Celem tych kolorowych zmagań jest nie tylko kultywowanie pięknych, wielkanocnych tradycji i rozwijanie własnej kreatywności. 

To przede wszystkim chwile spędzone razem, w gronie rodzinnym, przy tworzeniu czegoś wyjątkowego. To wspólne śmiechy, może trochę kleju na palcach i sporo dumy z własnoręcznie wykonanych dekoracji. A na koniec – satysfakcja i wspomnienia, które zostaną z nami na długo po tym, jak świąteczne potrawy zostaną zjedzone, a wiosenne kwiaty przekwitną.

„Więc zgarniajcie kleje, nożyczki, barwniki i wszystko, co tylko może przydać się do tworzenia, i dołączcie do wielkanocnej przygody w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim” – zachęcają organizatorzy.

To będzie czas pełen inspiracji, twórczości i rodzinnej harmonii. A kto wie, może to właśnie Wasza palma czy stroik zdobędą serca jury i uczestników?

Do pobrania:

Regulamin konkursu Stroik Wielkanocny

Regulamin konkursu Palma Wielkanocna

Karta uczestnika 

 

 

 

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .