Szaleństwo w Inwałd Parku – zaproszenia

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   16 kwietnia 2016 09:00

Dzisiaj nastąpi wielkie otwarcie atrakcji w Inwałd Parku, do jutra będzie można zwiedzać wszystkie atrakcje, czyli aż pięć parków. Więcej o Inwałd Parku piszemy TUTAJ.

W czwartek ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie do Warowni Inwałd. Wygrała je Marzena Karalus. Aby odebrać nagrodę należy zadzwonić pod numer 609 106 703 – umówimy się na przekazanie nagrody.

Zapraszamy do kolejnego konkursu, tym razem rozdamy podwójne zaproszenie do Parku Miniatur.

 Inwałd Park

KONKURS

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia do Parku Miniatur należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– nazwę użytkownika podaną przy logowaniu,
– sformułowanie w temacie wiadomości „Park Miniatur”,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Inwałd Parkiem mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do piątku 22 kwietnia do końca dnia, dzień później podamy nazwisko zwycięzcy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .