Orkiestra w Rytmie Disco – zaproszenia

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   4 grudnia 2017
W czwartek 7 grudnia w Bielsku-Białej na jednej scenie wystąpią topowe gwiazdy Disco Polo w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego.  Na scenie wystąpią Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance. 

Wszystko to w ramach imprezy Orkiestra w Rytmie Disco. Więcej na temat imprezy TUTAJ.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z dwóch podwójnych zaproszeń należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Orkiestra w Rytmie Disco,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Orkiestrą w Rytmie Disco mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 3 grudnia.

______________

 

Zwycięzcami  w konkursie są Magdalena Kazik i Jadwiga Repeć.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa