Najsympatyczniejszy zajączek wielkanocny

Redakcja eFO  |   Konkursy  |   18 marca 2021 06:00

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza uczestników w wieku 6-12 lat z terenu Oświęcimia do udziału w konkursie online Najsympatyczniejszy zajączek wielkanocny.


Celem jest prezentacja wykonanych przez uczestników konkursu zajączków wielkanocnych w formie przestrzennej. Prace są przyjmowane do 6 kwietnia

Co należy zrobić?

Wykonać jedno zdjęcie wykonanego przez uczestnika zabawy zajączka (plik jpg, minimum 1MB, podpisany imieniem i nazwiskiem, w tytule maila powinna się znaleźć nazwa konkursu, a w treści maila dane autora: imię i nazwisko, wiek oraz mail kontaktowy) na adres e-mailowy arleta.uroda@ock.org.pl

„Komisja konkursowa powołana przez organizatora dokona oceny prac oraz zadecyduje o przyznaniu nagród oraz wyróżnień w postaci zakwalifikowania prac do udziału w prezentacji pokonkursowej. Ocenie podlegać będą staranność, pomysłowość, walory artystyczne prac” – informuje Adam Kuta z Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Wyniki konkursu oraz nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie Oświęcimskiego Centrum Kultury do 15 kwietnia 2021 roku.

Do pobrania:

regulamin konkursu

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .