Krzywa Alternatywa i Przyjaciele dla czytelników eFO

0 Redakcja FO  |   Konkursy  |   19 grudnia 2018 22:55

Krzywa Alternatywa i Przyjaciele podarowali płytę z kolędami dla czytelników eFO. Dwie osoby, które wyślą do nas zgłoszenie mogą mieć płytę tylko dla siebie lub podarować bliskiej osobie.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednej z płyt nagranej przez Krzywą Alternatywę i Przyjaciół należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Krzywa Alternatywa i Przyjaciele,
imię i nazwisko wraz z numerem telefonu (tylko do informacji AM Fakty),
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Zobacz również:

Podaruj płytę z kolędami w prezencie – FOTO

_____________________

Zwycięzcami zostały osoby, które podały przy logowaniu nicki “katarzyna123” oraz “MAMA”. Prosimy o kontakt pod numer telefonu 609 106 703, aby dowiedzieć się, jak odebrać nagrodę.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa