Konkursy FO – rozdajemy bilety na koncert Ireny Santor

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   1 grudnia 2017

Naszych czytelników zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert Ireny Santor, Pierwszej Damy Polskiej Piosenki.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia o godzinie 18 w Oświęcimskim Centrum, a do zabawy zapraszamy fanów naszego konkursowego profilu Konkursy FO.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Koncert Ireny Santor,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w

Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z OCK mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do ostatniego listopada.

_____________

Zwyciężczyniami w konkursie są Sylwia Śliwa i Anna Janik (konkurs listopadowy). Aby odebrać nagrodę należy w kasie  OCK okazać dowód osobisty (w dniu koncertu). W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa