Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS – mamy dla Was zaproszenia

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   13 listopada 2018

Dwa podwójne bilety można zdobyć w eFO na koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS, który odbędzie się w sobotę 17 listopada w OCK.

Na scenie wystąpią Bernadeta Kowalska, Karpowicz Family, Stiff Capella, Wesoły Masorz, Sonitus, a także Kola & Jula. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie.

Bilety w cenie 70, 60 i 50 złotych na koncert dostępne są w kasie OCK, a także:

Organizatorem koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS jest Wydawnictwo i Studio Nagrań TVS.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Wydawnictwa i Studia Nagrań TVS oraz Telewizji TVS

Dwa podwójne zaproszenia trafią do czytelników eFO:

By wziąć udział w zabawie i wygrać jedno z dwóch podwójnych biletów należy przesłać e-mail na adres konkurs@faktyoswiecim.pl zwierający:
– nick podany przy logowaniu i imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Parada Gwiazd Telewizji TVS,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 11 listopada do godziny 15.

Więcej o koncercie:

Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS – mamy dla Was zaproszenia

 

 

_________________

Wyniki

Zwycięzcami w konkursie są osoby, zarejestrowane w Faktach Oświęcim pod nickami “penny9” oraz “Flusia25”. Aby odebrać podwójne bilety należy w kasie OCK okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa