Koncert Nowatora – bilety

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   9 listopada 2018

Bilety na koncert Nowatora, który wystąpi na scenie klubu Menago 2.0 są do zdobycia w portalu Fakty Oświęcim.

Jak zdobyć bilety?

By wziąć udział w zabawie i wygrać jedno z dwóch podwójnych biletów należy przesłać e-mail na adres konkurs@faktyoswiecim.pl zwierający:
– nick podany przy logowaniu i imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Nowator,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Na zgłoszenia czekamy do piątku 9 listopada do godziny 10.

Przeczytaj również:

Koncert Nowatora w Menago 2.0

_____________
Wyniki

Podwójne zaproszenie otrzymają osoby zarejestrowane w Faktach Oświęcim pod nickami “lasik” i “marianka”. Aby odebrać nagrodę należy w kasie Menago 2.0 okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa