Kino Mistrzów w Planet Cinema – zaproszenia

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   12 czerwca 2016 23:00

Kino Planet Cinema co miesiąc organizuje Kino Mistrzów. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia tę kinową ucztę.

W czwartek 23 czerwca o godzinie 20 na ekranie zobaczymy film „Sicario”. Więcej o filmie TUTAJ.

Podczas Kina Mistrzów bilet ma promocyjna ceną – 15 złotych. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu dwóch pojedynczych zaproszeń należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO, a także trzeba udostępnić ten artykuł z dopiskiem Kino Mistrzów z profilem Konkursy FO i na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– link do swojej osi czasu (jeżeli jest publiczna, jeżeli nie – screen z widocznym udostępnieniem),
– sformułowanie w temacie wiadomości Kino Mistrzów,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim, w razie wygranej w konkursie z Kinem Mistrzów, mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

2016_06_06_kino_mistrzow

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 12 czerwca do godziny 15.

_______________________

POjedyncze zaproszenia na Kino Mistrzów wygrali Paulina Bocheńska i Sabina Ptak. Aby odebrać zaproszenia nalezy okazac dowód osobity w kasie kina. w razie niejasnośni prosimy o kontakt pod numer telefonu 609 106 703.

Wszystkie konkursy FO w jednym miejscu – TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .