Kino dla singli – zaproszenia

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   12 czerwca 2016 10:01

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na Kino dla Singli, projekt w kinie Planet Cinema Oświęcim.

Jak urządzić orgię w małym mieście – ten film kino Planet Cinema wyświetli specjalnie podczas Kina dla Singli. Fakty Oświęcim są patronem medialnym tego wydarzenia. Opis Kina dla Singli znajduje się TUTAJ.

Konkurs
By wziąć udział w konkursie i losowaniu dwóch pojedynczych zaproszeń należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO, a także trzeba udostępnić ten artykuł z dopiskiem Kino dla Singli z profilem Konkursy FO i na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– link do swojej osi czasu (jeżeli jest publiczna, jeżeli nie – screen z widocznym udostępnieniem),
– sformułowanie w temacie wiadomości Kino dla Singli,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Planet Cinema mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do piątku 10 czerwca.

2016_06_06_kino_dla_singli

_________________________

Dwa pojedyncze zaproszenia wygrali Joanna Musiałowska i Justyna Wierońska. Aby odebrać zaproszenia należy okazać dowód osobisty w kasie kina. W przypadku niejasności prosimy o kontakt pod numer 609 106 703.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .