Horrory pełne grozy – rozdajemy bilety

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   28 października 2016

Dla tych, którzy lubią „strasznie bać się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych grozy w bielskim kinie Helios.

 

Więcej na temat maratonu w kinie Helios w Bielsku-Białej TUTAJ. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenie. Jedno podwójne na 28 października i jedno na 31.10.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na dowolny seans 2D od poniedziałku do czwartku należy być fanem naszego fanpage’a KonkursyFO, a także należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– sformułowanie w temacie wiadomości Horrory pełne grozy,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z kinem Helios mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do piątku 28 października do godziny 12.

__________________

Podwójne zaproszenie na dzisiejszy maraton wygrała Joanna Bzowska, na poniedziałkowy – Marcin Snadkowski. Aby odebrać zaproszenia należy okazać dowód tożsamości w kasie kina.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa