eFO rozdaje podwójny bilet na występ Marcina Dańca

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   18 września 2019 09:05

Marcin Daniec to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Dla czytelników eFO mamy podwójne zaproszenie na jego występ.

Występ Marcina Dańca w OK w Brzeszczach rozpocznie się w niedzielę 29 września o godz. 19. Bilety w cenie 75 złotych są do nabycia od poniedziałku do czwartku w godz. 8-16, piątek godz. 8-14 w Ośrodku Kultury w Brzeszczach (pok. 34, 35 – Dział Merytoryczny lub pod nr tel. 32 211 14 90 (wewn. 23, 29).

Sprzedaż internetowa biletów na bileteo.ok.brzeszcze.pl, a także w kasie Kina „Wisła” od wtorku do piątku w godz. 15-20, od soboty do niedzieli w godz. 17-20 oraz na godzinę przed pierwszym seansem filmowym do rozpoczęcia ostatniego seansu.

______________

Zwycięzcą w konkursie jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem “Oleńka”. Aby odebrać nagrodę należy w kasie ośrodka okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl

 

#KonkursyFO

Zobacz również:

Marcin Daniec wystąpi w Brzeszczach

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa