eFO rozdaje bilety do parku Rabkoland

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   25 sierpnia 2019 00:50

Jeżeli chcecie przeżyć świetny, rodzinny dzień zajrzyjcie do Rabkolandu. W Faktach Oświęcim co niedzielę można wygrać podwójne zaproszenia do parku.


Na cały sezon Rabkoland zaplanował obchody swoich 30 urodzin

Pierwsi goście, 30 lat temu z pewnością jednak nie poznaliby dzisiejszego Rabkolandu. Corocznie przeprowadzane modernizacje, nowe atrakcje projektowane specjalnie dla nas, najwyższej jakości dekoracje i tematyzacje od polskich artystów. To wszystko sprawia, że rodzinna wycieczka do Rabkolandu z każdym rokiem staje się coraz większą przygodą, pełną zaczarowanych historii i różnorodnych przeżyć.

________________

Zwycięzcą w konkursie jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem “Anna88” (prosimy w temacie wiadomości wpisać “Rabkoland – wygrana”). Aby odebrać nagrodę prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl

Naszych czytelników zapraszamy do wysyłania kolejnych zgłoszeń.

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia do Rabkolandu należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu, numer telefonu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Rabkoland,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty.

 

#KonkursyFO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa