eFO rozdaje bilety do parku Rabkoland

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   29 września 2019 05:00

Jeżeli chcecie przeżyć świetny, rodzinny dzień zajrzyjcie do Rabkolandu. W Faktach Oświęcim ostatni raz w tym sezonie mamy dla Was bilety.

Pierwsi goście, 30 lat temu z pewnością jednak nie poznaliby dzisiejszego Rabkolandu. Corocznie przeprowadzane modernizacje, nowe atrakcje projektowane specjalnie dla nas, najwyższej jakości dekoracje i tematyzacje od polskich artystów. To wszystko sprawia, że rodzinna wycieczka do Rabkolandu z każdym rokiem staje się coraz większą przygodą, pełną zaczarowanych historii i różnorodnych przeżyć.

________________

Zwycięzcą ubiegłotygodniowego konkursu jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem “Madzia Wilk” (prosimy w temacie wiadomości wpisać “Rabkoland – wygrana”). Aby odebrać nagrodę prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl

 

#KonkursyFO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa