eFO rozdają bilety do Rabkolandu

Materiał zlecony  |   Fakty,Konkursy  |   20 września 2020 22:03

Jeżeli chcecie przeżyć świetny, rodzinny dzień zajrzyjcie do Rabkolandu. W portalu Fakty Oświecim w każdą niedzielę rozdajemy Wam podwójne bilety do parku.

Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki, nieco ponad godzinę drogi od Krakowa.

Wizyta w Rabkolandzie to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji w Tatrach. Za cały dzień zabawy zapłacicie stałą cenę, niezależnie od ilości przejażdżek na karuzelach i godzin spędzonych w niezwykłych bawialniach.

W tym tygodniu

Podwójne zaproszenie do parku wygrała Jasiu Kmiecik. Prosimy o przesłanie adresu zamieszkania na adres konkurs@faktyoswiecim.pl. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie.

 

Konkurs

Czytelnikom Faktów Oświęcim proponujemy udział w zabawie, podczas której w każdą środę będziemy rozdawać podwójne zaproszenia do parku. Zachęcamy do udziału w zabawie.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia do Rabkolandu należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Rabkoland,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do soboty 5 września, a dzień później ogłosimy wyniki i zaprosimy do kolejnej zabawy.

 

#KonkursyFO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa