eFO rozdają bilety do Planet Cinema

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   29 stycznia 2023 22:23

W dwa poniedziałki w miesiącu raczymy Was zaproszeniami do kina Planet Cinema w Oświęcimiu. Kinomaniaków zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.

Zwyciężczynią w konkursie jest Katarzyna Janek.

Wygrana jest ważna dwa tygodnie, by odebrać nagrodę należy w kasie kina okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i zdobycia podwójnego zaproszenia do Planet Cinema należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Planet Cinema,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 12 lutego, a dzień później ogłosimy wyniki i zaprosimy do kolejnej zabawy. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

 

#KonkursyFO

 

Zobacz również:

Planet Cinema

Ankiety

Masz postanowienia noworoczne?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .