eFO rozdają bilety do Kina Helios

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   18 maja 2022 04:30

W każdą środę rozdajemy zaproszenia do kina Helios, mieszczącego się w Bielsku Białej. Zapraszamy do zabawy.

REPERTUAR KINA HELIOS

Zwyciężczynią w konkursie jest Małgorzata Biela. Aby odebrać nagrodę należy w kasie danego kina okazać dowód osobisty. Wygrana jest ważna dwa tygodnie i obowiązuje od poniedziałku do czwartku an filmy 2D. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.

 

Konkurs

By wziąć udział w konkursie na zdobycie podwójnego zaproszenia do kina Helios w Bielsku-Białej należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Helios,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do wtorku, a dzień później ogłosimy wyniki i zaprosimy do kolejnej zabawy.

 

#KonkursyFO

 

Zobacz również:

Kino Helios

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .