Dolina Karpia w obiektywnie – konkurs

Redakcja eFO  |   Konkursy  |   5 kwietnia 2021 08:55

Lubisz robić zdjęcia? Spędzać czas z aparatem fotograficznym na łonie natury? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

O walorach cudownych miejsc w Dolinie Karpia nie trzeba chyba nikomu mówić. Jednak, są tacy, którzy te piękne miejsca przyrody zatrzymują w kadrze.

„Wierzymy, że jesteś jedną z tych osób. Zapraszamy Cię do udziału w kolejnej edycji Konkursu Fotograficznego Dolina Karpia w obiektywie” – zachęca Łukasz Fuczek, kierownik Domu Kultury w Przeciszowie.

Konkurs ma charakter otwarty i przeznaczony jest dla wszystkich osób amatorsko zajmujących się fotografią, które mają ukończone 18 lat.

Wymagania dotyczące prac konkursowych:

– uczestnik konkursu może dostarczyć maksymalnie dwie prace.
– tematem konkursu są miejsca na terenie Doliny Karpia (gminy: Przeciszów, Osiek, Zator, Polanka Wielka, Brzeźnica, Spytkowice, Tomice)
– tematyka zdjęć może obejmować wszystkie 4 pory roku,
– na zdjęciach nie prezentujemy osób, postaci,
– fotografie mogą być zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, wydrukowane na papierze fotograficznym w formacie 20×30 cm oraz bezwarunkowo w postaci elektronicznej na płycie CD (format JPG, duża rozdzielczość),
– zdjęcia tylko w formie cyfrowej lub tylko w formie papierowej nie wezmą udziału w konkursie,
– organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników,
– do konkursu można zgłaszać jedynie prace nigdzie dotąd niepublikowane i nienagradzane, których autorem jest osoba zgłaszająca.
– prace zgłaszane na konkurs nie mogą naruszać prawa, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo tematykę rasistowską, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

Pracę należy dostarczyć osobiście do siedziby organizatora do dnia 25 czerwca 2021. O uwzględnieniu pracy w konkursie będzie decydowała data jej osobistego lub listownego dostarczenia. Prace można również przesłać z dopiskiem „nie zginać” na adres Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie, ul. Długa 6, 32-641 Przeciszów.

Praca dostarczona na konkurs osobiście na odwrocie powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko autora oraz tytuł i miejsce wykonania zdjęcia. Do pracy powinien być dołączony wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy [zgodnie z załącznikiem nr 1 do regulaminu].

Szczegóły i formularz dostępne są w regulaminie konkursu

 

 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 25 czerwca

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .