Czwartkowe wygrywanie z Inwałd Parkiem

Jola Wodniak  |   Konkursy  |   27 sierpnia 2015 10:41

Wśród naszych Czytelników co czwartek losowaliśmy podwójne zaproszenie do Inwałd Parku. Dzisiaj ostatni raz zapraszamy do tego konkursu.

Zwycięzcą w konkursie jest Bogdan Lach, prosimy pana o przesłanie adresu zamieszkania na e-maila konkurs@faktyoswiecim.pl – dostarczymy zaproszenia.

KONKURS

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego, ostatniego już zaproszenia należy mieć konto w naszym w portalu, rejestracji można dokonać TUTAJ, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
– nazwę użytkownika podaną przy logowaniu,
– sformułowanie w temacie wiadomości „Inwałd Park”,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Inwałd Parkiem mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Na e-maile czekamy do soboty 29 sierpnia do godziny 10. Wyniki podamy jeszcze tego samego dnia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .