Bilety na mecz Unia – Kadra U23 rozlosowane

0 Materiał zlecony  |   Hokej,Konkursy  |   9 października 2019 05:56

Re-Plast Unia Oświęcim zagra z Kadrą U23, która występuje w PHL tylko przez dwie rundy – przygotowując się do mistrzostw. Grają tam zawodnicy z większości klubów.

Grają w środy. W składzie można znaleźć również zawodników Unii m.in. bramkarz Sebastian Lipiński. Dla naszych czytelników mamy pięć biletów na spotkanie, które odbędzie się w środę 9 października o godz. 18.

Konkurs

Zwycięzcami w konkursie są osoby, zarejestrowane w Faktach Oświęcim pod nickami “michael”, “emilka100”, “Karson“, “Seba10” oraz “gawlo22”.

Aby odebrać nagrodę – pojedyncze zaproszenie na mecz należy w kasie przy wejściu okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa