Bilety na 2. Galę Stand up w Oświęcimiu rozdane

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   10 marca 2020 09:22

W piątek 20 marca o godzinie 19 odbędzie się 2. Gala Stand up w Oświęcimiu. Wśród czytelników eFO rozdaliśmy dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie.

Swoje komediowe umiejętności na deskach OCK pokażą Błażej Krajewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Tomek Kołecki i Darek Gadowski.

Czekać będzie na Was spora dawka czarnego humoru i niebanalnych żartów. Będzie ostro i odważnie – bez litości i świętości” – tłumaczą organizatorzy dodając, że wydarzenie tylko dla widzów dorosłych.

Do wygrania rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z trzech podwójnych zaproszeń na koncert należy ocenić portal Fakty Oświęcim na Facebooku (jeśli użytkownik ma pseudonim na fb należy podesłać jego nazwę), a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu, numer telefonu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości 2. Gala Stand up w Oświęcimiu,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 8 marca.

 

Zobacz również:

2. Gala Stand up w Oświęcimiu

 

Wyniki konkursu

Podwójne zaproszenia na koncert wygrały osoby, zarejestrowane w naszym serwisie jako “Gocha821” oraz “Majeczka”. Zaproszenia w dniu koncertu będą do odebrania z informacji Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Życzymy wspaniałej zabawy.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .