Tym razem Łoś powiatowy – FOTO

Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   3 października 2017 20:39

Stowarzyszenie Promyk wykorzystało ostatnie pogodne dni i zaprezentowało swoją nową siedzibę. Czytelnik Faktów Oświęcim podczas pikniku „złapał” obiektywem Karnego Łosia.

Samochód starosty

Skoda octavia, która zaparkowała na całej szerokości chodnika, należy do Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu. Zbigniew Starzec, starosta oświęcimski był gościem Promyka, jednak nie mamy dowodu na to, że to właśnie on zaparkował w widoczny na zdjęciu sposób.

Karny Łoś

Przyznajemy zatem Karnego Łosia kierowcy należącego do powiatu oświęcimskiego samochodu, łącząc pozdrowienia od pieszych, idących trotuarem wzdłuż ulicy Zwycięstwa.

Wasze zdjęcia Łosi

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – TUTAJ.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .