“Rykowisko” Karnych Łosi

Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   10 stycznia 2018 21:57

“Udało mi się “ustrzelić” dwa Łosie w jednym miejscu, więc zapewne trafiłem na rykowisko. Zdjęcia zostały zrobione pod galerią Niwa 7 stycznia przy ulicy Powstańców Śląskich o godzinie 9.50″ – pisze nasz czytelnik.

Wasze zdjęcia Łosi

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – klik

Komentarze
  • 14 marca 2018 23:23

    zyjeimysle

    autorowi zdjęć przydałoby się “oblanie lodem” . Linie znaczą brukarze. Wszystko zależne jak ustawią się poprzedni kierowcy, kolejni ustawiają się jak “miejsca staje”, potem odjeżdżają, kolejni parkują, błąd jest powielany,przychodzi nawiedzony z aparatem i mamy “kwiaty” w portalu FO. Deficyt rozumu i dystansu, tego nie uczą, trzeba wyssać z mlekiem.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa