Parking na ul. Bulwary za mały?

Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   2 kwietnia 2018 09:58

“Spotkałem dwóch łosi zaparkowanych w pobliżu schodów przy zejściu na planty. Widzę ich codziennie, jak tylko wracam do domu” – pisze zbulwersowany czytelnik.

Czyżby… parking na ulicy Bulwary był za mały?

Wasze zdjęcia Łosi

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – klik

Komentarze
  • 3 kwietnia 2018 08:19

    zyjeimysle

    Panie właścicielu Portalu. Jest Pan szanowanym lokalnym dziennikarzem ale równocześnie żyje Pan w tym Mieście. Pozwalając na zamieszczanie takich zdjęć kreuje Pan obraz Miasta El”Dorado, które opływa w luxusach bezpłatnych miejsc parkingowych. Gdyby nie liczyć bezpłatnych parkingów Aldi, Lidl, Biedronka, Netto i Kauflad, gdzie bezczelnie notorycznie parkują na czas pracy- urzędnicy a nawet wierni uczestniczący w nabożeństwach- to w Mieście nie byłoby gdzie zaparkować!!! Nie wymienię tutaj żadnego z urzędów bo mogliby się obrazić ci co też parkują a ich nie wymieniono. Pan zamieszcza “okrojone zdjęcie” parkingu na Bulwarach, ale wystarczyło zrobić to zdjęcie jak parking był zapełniony, widziałby autor dlaczego tak ostawiono auta, trochę umiaru i empatii. Nie wołam o tolerowanie stawiania auta na trawie ale wołam o przybycie “nadwornego pańskiego”fotografa na Rynek Miasta naprzeciw Banku ING, po lewej stronie notorycznie parkują samochody, choć zabrania temu Prawo Drogowe!!! Gdzie Straż Miejska? Policja? i pański fotograf? Brakłoby miejsca w pańskim portalu na łosie.

  • 29 maja 2018 22:48

    Koper

    Myślę o szczycie lenistwa rano pod szkołą nr.4. My rodzice małych dzieci, nie mamy dość miejsca na chodniku by przejść po nim z wózkiem. Rodzice uczniów zastawiają autami prawie cały chodnik..a do szkoły sobie nawet wjedźcie..Stado łosi..!!!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa