Łoś na chodniku

Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   11 września 2018 10:26

“Przesyłam zdjęcie mistrza parkowania na chodniku na ulicy Więźniów Oświęcimia obok wielkiego parkingu przy muzeum Auschwitz” – pisze Sabina.

“Kierowca postanowił zaparkować na chodniku zamiast na parkingu. Pewnie stwierdził, że parkowanie na chodniku jest pewniejsze…” – dodaje czytelniczka eFO.

Wasze zdjęcia Łosi

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Aby zdjęcia były opublikowane prosimy podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – klik

Rubryka Karne Łosie to miejsce dla naszych czytelników. Nie ingerujemy  z materiały do nas przesłane, a jedynie je publikujemy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa