Karne Łosie na Chemików – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   17 lipca 2017

– Jeszcze trochę i ludzie zaczną po sklepach jeździć. Jest ciężko z miejscami parkingowymi, ale pomyślmy zanim zaparkujemy o innych uczestnikach ruchu i pieszych – pisze nasz czytelnik przesyłając zdjęcia do Karnych Łosi.

Tak opisuje fotografie przesłane do naszej redakcji:

Codzienność na ulicy Sobieskiego chodnik cały zajęty – komentować nie trzeba (zdjęcie tytułowe).

Moja dziewczyna zaraz wróci, samochód zaparkowany na ul. Sobieskiego przy dojeździe do ronda z ul. Olszewskiego. To nic, że trzeba przejechać po podwójnej linii ciągłej żeby ominąć tego „panicza” i złamać przepisy.

Nic mnie już nie zdziwi. Samochód zaparkowany na samym skrzyżowaniu ulic Czecha i Łukasiewicza, a wcześniej trzeba było ominąć samochody zaparkowane bezmyślnie na tej samej dwukierunkowej drodze obok DDP.

Spacer na ulicy Zagrodowej. Pewnie „kierownik budowy” przyjechał a ludzie spacerujący z dziećmi i wózkami mają przenieść się na drogę dla rowerów.

 

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – TUTAJ.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa