Karny Łoś, czy Karna Klępa?

Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   22 listopada 2017 23:04

“Sfotografowałem dziś łosia, a raczej klępę, bo kierowcą była kobieta” – pisze nasz czytelnik. Zasługuje na miano Karnego Łosia, czy Karnej Klępy?

Opis sytuacji, z którą spotkał się nasz czytelnik:

Oświęcim ulica Szarych Szeregów. W tym miejscu tabliczka “DROGA POŻAROWA” wisi na słupie lampy po lewej i jest zasłonięta dużym iglakiem, jednak oznakowanie poziome jest wyraźne i jednoznaczne. Zresztą, czy potrzeba tam znaków?

Sam nie jestem tak dobrym kierowcą, jak bym chciał. W ciągu sześciu lat posiadania prawa jazdy zaliczyłem jeden mandat i jedną kraksę, dzięki Bogu nikomu się nic nie stało. Dlatego staram się być wyrozumiały na drodze. Jednak są granice. Blokowanie drogi pożarowej jest przejawem ciężkiej głupoty i chamstwa.

Wasze zdjęcia Łosi

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa