Promocja wydarzeń edukacyjnych w eFO

Zachęcamy placówki oświatowe do promocji swoich przedszkolaków i uczniów – w zakładce Edukacja, a także na Facebookowym profilu Dzieje sie FO.

Materiały – tekst (maksymalnie dwa tysiące znaków) plus zdjęcia, a także filmiki prosimy przysyłać na adres reklama@faktyoswiecim.pl. Publikacja jednego materiału w ciągu dwóch miesięcy jest bezpłatna. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do przeredagowanie przesłanego materiału.

Prosimy do informacji dołączyć imię i nazwisko autora tekstu i dane osoby, która wykonała zdjęcia, ponieważ redakcja nie reaguje na anonimy. Oferta nie dotyczy rozliczeń dotowanych projektów.

Promocja wydarzeń na stronie głównej portalu jest płatna

Cennik materiałów Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak obniża dla szkół, przedszkoli i innych instytucji o 50 procent z oferty serwisu, czyli 100 zł netto za artykuł standard. Proponujemy również atrakcyjne pakiety miesięczne, dzięki którym instytucja będzie stale promowana w portalu. Szczegóły dostępne są pod adresem e-mailowym reklama@faktyoswiecim.pl

Wysyłając wiadomość informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081.

#Edukacja

 

Kalendarium


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa