Zwęglone zwłoki wędkarza w Podolszu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 listopada 2020 14:09

Mieszkaniec Chrzanowa znalazł w Podolszu spalony samochód, w którym znajdowały się zwęglone zwłoki mężczyzny. Śledczy ustalają okoliczności tragedii.

Dzisiaj około godziny 10 chrzanowianin natknął się na spalonego renaulta, stojącego u zbiegu Skawy i Wisły. We wnętrzu pojazdu były zwłoki i butla gazowa. Mężczyzna wezwał służby ratunkowe.

Na miejsce przybyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Podolszu i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu oraz policjanci i prokurator.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni mieszkaniec Chrzanowa przyjechał do gminy Zator, by powędkować. W nocy próbował się ogrzać w samochodzie butlą gazową z palnikiem i doprowadził do pożaru.

„Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, podczas której oprócz przyczyn zgonu na podstawie DNA biegły z zakresu medycyny sądowej potwierdzi tożsamość denata. W trakcie dalszych czynności śledczy ustalą pozostałe okoliczności tego tragicznego zdarzenia” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .