Zostawił odkręcony gaz w mieszkaniu bloku

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 lutego 2020 16:46

Pijany mężczyzna zostawił odkręcony gaz w kuchence gazowej. Sąsiedzi wyczuli woń gazu w klatce schodowej bloku. Interweniowali strażacy.

Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica w Oświęcimiu. Gdy lokatorzy wyczuli gaz, natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy stwierdzili obecność gazu.

Zlokalizowali też mieszkanie, z którego gaz się wydobywał. Wewnątrz znajdował się kompletnie pijany mężczyzna. Ratownicy zakręcili kurek z gazem w kuchence gazowej i przystąpili do wietrzenia mieszkania oraz klatki schodowej bloku.

Do zdarzenia przyjechali także policjanci, którzy zajęli się pijanym oświęcimianinem. Mężczyzna odpowie przed sądem za wykroczenie.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa